Dostawa
 
 
 
 

Ekspresowa wysyłka


Zamówienia złożone do godziny 11:00 od środy do piątku staramy się realizować tego samego dnia. Pozostałe zamówienia w 99% wysyłamy w 24h od jego poprawnego opłacenia bądź wyborze opcji za pobraniem.

Ze względu na różne gabaryty opakowań, duże produkty nie mogą być łączone ze sobą przez to konieczne jest nadanie kilku przesyłek. Może się również zdarzyć, że zamówienie dotrze więcej niż jedną firmą kurierską.

Zwrot


W ciągu 30 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci koszty produktu oraz koszty dostawy.
Aby odstąpić od umowy zawartej przez internet, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli zgłaszając je do naszego systemu w "Twoje zamówienie" - link otrzymany w mailu.

Produkt następnie należy odesłać na nasz adres:
ZWROTY
Ciele ul. Niedźwiedzia 11
86-005 Białe Błota


UWAGA!
Przesyłkę należy nadać na swój koszt. Paczek za pobraniem nie odbieramy.

Reklamacja


Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy w "Twoje zamówienie" - link otrzymany w mailu.
Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

 

 


 

 


Kurier DPD


 

InPost


 

 


Pocztex 2.0